FESTIVAL SPORTU 2014

Dne 18.6.2014 jsme se zúčastnili prvního ročníku akce Festival sportu 2014 v Plzni, který se uskutečnil jak přímo v OC Plaza, tak i v přilehlém parku za obchodním centrem. Děti přivítaly postavičky ze Čtyřlístku a hravou formou je seznámily s pravidly fair play.

Festival Sprotu 2014 Plzeň

Spolupracovali jsme na tomto festivalu  s hokejovou školičkou HC Plzeň Bruslička a rozdávali jsme předškolákům, školákům a studentům dárečky. Zároveň jsme tento den odstartovali naši letní soutěž "Staň se designérem a navrhni školní batoh pro Bagmaster".

Na festivalu bylo možné najít zastoupení sportovních škol a školiček z Plzně a okolí. Děti a jejich rodiče si mohli vyzkoušet řadu sportovních aktivit a to nejen tradičních (jako je hokej, fotbal, bojové sporty), tak i netradičních jako např. lukostřelba, šerm, billiard, slackline, rope skipping apod.

Děti se mohly seznámit s prací  Policie ČR, Záhrankou a Hasiči a zároveň si tak mohly prohlédnout hasičské auto a prozkoumat i další záchranářskou techniku.

Autorem akce byla Nadace pro sportující mládež. Koordinátorkou celé akce byla sportovní střelkyně Kateřina Emmons. Na akci jste se mohli setkaz s významnými sportovci např. s  Pavlem Horvátem (FC Viktoria)  nebo Martinem Strakou (HC Plzeň) apod.

Dopoledne navštívily akci školky a školy (pro které byl vstup na akci zdarma)  a odpoledne přišla řada rodičů s dětmi. Děti si celou akci užívaly a některé se na určitá stanoviště vracely i opakovaně J

Celý den byl super, plný sportu a počasí nám přálo. Děkujeme všem, kteří se u nás a hokejistů zastavili.

Za tým Bagmaster Zuzana Havlíková

 

Festival Sprotu 2014 Plzeň Pavel Horvát Bojové sporty Policie ČR děti a jejich školní batohy Katerina Emmons lukostřelba

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz