Batohy Bagmaster

V naší nabídce naleznete široký výběr všech typů batohů od předškolních, školních, studentských batohů až po batohy a tašky pro sport, cestování a volný čas. Batohy můžete pohodlně nakoupit v našem e-shopu, kde o každém výrobku najdete podrobné informace a díky speciálnímu zoom efektu si každý produkt můžete prohlédnout skutečně do detailu.


Bagmaster - BATOHY, KTERÉ VÁM DAJÍ PROSTOR.

 

Studentské batohyStudentské batohy


V bohaté nabídce studentských batohů můžete vybírat z řady tvarů a designů. Studenti určitě ocení nejrůznější praktické vychytávky, jakou jsou kapsy na láhve, notebooky či MP3 přehrávače, vývody na sluchátka, anatomicky tvarované a nastavitelné ramenní popruhy nebo Air Comfort systém.


» Přejděte na nabídku studentských batohů.

Školní batohy a aktovkyŠkolní batohy a aktovky


Výběr školní aktovky není radno podcenit. Mrkněte proto nejprve na naše Desatero, jak při výběru postupovat. Pak už stačí najít aktovku, která se bude líbit vašemu školákovi a zároveň splňovat všechny nároky kladené na moderní školní brašny jako je kvalita, bezpečnost, zdraví a design. Zvolit můžete i některý ze školních setů obsahujících batoh, penál a pytlík na přezůvky.


» Přejděte na nabídku školních batohů a aktovek.

Batohy pro sport a volný časBatohy pro sport a volný čas


Batohy pro sport a volný čas, krosny a ledvinky Bagmaster jsou zárukou stoprocentní funkčnosti a vysoké kvality. Naši vývojáři a designéři je navrhují s ohledem na potřeby všech, pro které je aktivní trávení volného času životním stylem.


» Přejděte na nabídku batohů pro sport a volný čas.

FotobatohyFotobatohy


Vícekomorové turistické fotobatohy Bagmaster vám umožní komfortní a bezpečný transport fototechniky, příslušenství i osobních potřeb při vašich toulkách za lovy beze zbraní.


» Přejděte na nabídku fotobatohů.

Batohy s krtečkem a The SimpsonsBatohy s motivy ze seriálu Simpsonovi nebo Krtečka


Krtečka milují generace dětí u nás. Batohy s licenčním potiskem Krtečka nebo z celosvětově populárního seriálu Simpsonovi jsou ideálním dárkem, který štěstím rozzáří oči každého dítěte.


» Přejděte na nabídku batohů s potiskem ze seriálu Simpsonovi nebo Krtečka.

Peněženky
Peněženky


S peněženkami od Bagmasteru už vám nebudou mince trhat kapsy. Nehrozí ani, že vytrousíte kreditní kartu nebo jiné důležité doklady. Vybírat můžete z praktických a elegantních dámských i panských peněženek. Děti určitě potěší peněženka s motivy z oblíbeného seriálu Simpsonovi.


» Přejděte na nabídku peněženek.

Kabelky Vandenberg
Kabelky Vandenberg

Na návrhu kolekcí kabelek Vandenberg se podílí i designeři z Bagmasteru. V naší nabídce si vyberete jak prostorné textilní kabelky, tak stylové menší kabelky.

» Přejděte na nabídku kabelek Vandenberg.

Kabelky Lichi
Kabelky Lichi

Práce designérkého dua stojícího za značkou Lichi je založena na výrazném grafickém projevu používajícím jasné barvy. Jejich fantazie se ráda nechává unést vším, co by mohlo jen trochu rozesmívat, rozveselovat a zlepšovat náladu. Vybírejte z nové kolekce kabelek a tašek Lichi for Bagmaster.

» Přejděte na nabídku kabelek Lichi.

Zajímá nás váš názor


Schází vám něco v nabídce Bagmaster? Máte připomínku nebo nápad na vylepšení? Napište nám nebo se zapojte do diskuse na našem Foru! Vaše zkušenosti, názory a připomínky jsou pro nás důležité.

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz