Lichi - nová značka v nabídce Bagmasteru!

Bagmaster letos zařadil novou mladou značku do své nabídky! Naplnil tak opět své motto "Batohy, které Vám dají prostor!" Tentokrát dal prostor Módní značce Lichi, která vznikla ze studentského projektu. Práce designérského dua Alžběty Landsbergerové a Adély Bajgarové je založena na výrazném grafickém projevu používajícím jasné barvy. Jejich fantazie se ráda nechává unést vším, co by mohlo jen trochu rozesmívat, rozveselovat a zlepšovat náladu. Móda Lichi je prozatím orientovaná čistě jen na slečny, ale v plánu má brzy oblékat i odvážné chlapy a děti. Máte se na co těšit! Kabelky a batohy od této značky najdete aktuálně v nabíce Bagmasteru pro sezónu 2010! Buďte IN - nechte se rozesmívat, rozveselovat a zlepšovat náladu právě kabelkami značky Lichi!

Lichi - autorky Lichi for Bagmaster 2010 Lichi for Bagmaster 2010

Komentáře

Počet příspěvků: 3, poslední přidán 19.10. 13:56

Kabelky Lichi jsou opravdu designérsky vydařené. Kabela mi v obchodě ihned padla do oka a byla to velmi povedená koupě. Mnoho mých známých zaujala. Velice chválím, fakt super!!! :-)
Designérské duo, které patří k modní značce Lichi již znám z předchozí doby, kdy je bylo možné spatřit na jedné z nejvyhledávanějších akcí roku Designblok. Tehdy mě zaujala jejich hra s vyraznýmy motivy a barvami. Myslím, že k sortimentu jako jsou batůžky a modní tašky sedí jak ulité na míru. Tato nová kolekce od Lichi pro Bagmaster se mi líbí a jsem ráda, že je možné najít na trhu svěží design v tomto podání.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz