Vandenberg: nová značka v našem e-shopu

Kabelky VandenbergMáme pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou, a druhou... také dobrou :-) Sortiment e-shopu Bagmaster je znovu o něco bohatší. Kromě široké nabídky batohů pro nejrůznější příležitosti můžete nově vybírat také z kolekce kabelek se značkou Vandenberg, na jejichž přípravě se podíleli designeři z Bagmasteru.

Pokud chcete podtrhnout svoji individualitu stylovou kabelkou s moderním městským designem, může pro vás být Vandenberg pravou volbou. Určitě si vyberete kabelku vyhovující právě vašim potřebám. K dispozici jsou prostorné textilní kabelky jako např. VDB GIRL 4 A nebo VDB GIRL 3 CH, ale i menší typy jako VDB GIRL 1 B.

» Prozkoumejte kompletní nabídku se značkou Vandenberg.

O značce Vandenberg


Vandenberg je moderní oděvní společnost, která se zaměřuje zejména na streetwear módu pro lidi mladé nejen věkem, ale i způsobem života. Její vznik se datuje do roku 1995. Z domácího trhu v Čechách a na Slovensku postupně míří i do dalších evropských zemí.

Vandenberg každoročně přichází na trh se čtyřmi kolekcemi zaměřenými na jednotlivá roční období. V každé kolekci bývá kolem stovky produktů sladěných v aktuálních barevných škálách. Kromě kabelek, triček, mikin, svetrů a kalhot naleznete v nabídce Vandenebergu i další módní doplňky jako jsou čepice nebo sluneční brýle.

Kabelky Vandenberg Kabelka Vandenberg GIRL 1 B Kabelka Vandenberg GIRL 3 CH Batoh Vandenberg LB C

Štítky:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz