Z ohlasů našich zákazníků

Předškolní batoh Bagmaster DCX 004BPřečtěte si ohlasy a komentáře našich zákazníků. Vaše zkušenosti, názory a připomínky jsou pro nás důležité. Máte připomínku nebo nápad na vylepšení? Napište nám.

Z ohlasů a komentářů našich zákazníků k batohům a aktovkám Bagmaster

Teď jsem koupila dceři do první třídy aktovku,první prodejna kde se dala taková sehnat, jelikož si vybrala zelené pouzdro s koníkem, tak vybrat k tomu vhodnou aktovku bylo umění, a tady jsme zvítězili.Děkuji za super nabídku. http://www.bagmaster.cz/batoh/aktovka-st-63032 . Je super a za bezkonkurenční cenu. :o) Irča


Dobrý den, zasílám Vám fotografii s batohem Bagmaster. Můj batužek je už vážně dost starý, mám ho od 4. třídy a ted jsem v 9., koukala jsem, že už ani není v nabídce ; ) Ale i přesto, že už se někdy trhá, tak ho mám moc ráda a neměnila bych ho za jinou značku, ale za nový už možná ano. :)Lucie B.


Dobrý den, dnes dorazil náš poslední batoh i s dárečkem. Moc děkuji, děti byly samozřejmě nadšené. Děkuji i za Váš velice vstřícný přístup, který podle mě, nebyl úplně standardní, alespoň podle toho s čím jsem se dosud setkala. Ještě jednou díky. S přáním příjemného zbytku dne Blanka V. Dobrý den. Mnohokrát děkuji za pomoc při hledání prodejen. Moc mi to pomohlo. S pozdravem Markéta S.


Dobrý den, ráda bych Vám napsala několik řádek ke školnímu batohu Baggy ST 2015, který inzerujete na Vašich webových stránkách. Podařilo se nám zakoupit tento batoh výhodně v povánočních slevách v Prioru v Č. Budějovicích. Musím říci, že jsme po vánocích neměli v plánu kupovat dcerce batoh - vždyď do září je času dost...
Ale když jsme tento batoh uviděli, bylo rozhodnuto a když dcerka v květnu slavila 6. narozeniny a rozbalila tento dárek, úplně se rozzářila! Batoh nemá chybu a kdo ho vidí "pěje" na něj jen samou chválu. Už jsme tu měli na návštěvě několik kamarádek, které svým dětem Váš batoh vyzkoušely, a jsem si jistá, že se pro jeho zakoupení také rozhodnou :) Pavlína D.


Zdravím... Koupil jsem si tento batoh SUH 151, protože jakožto vysokoškolský student jsem potřeboval trošku větší batoh s kapsou na notebook a musim ho jedině pochválit!! Ten, kdo se rozhoduje zda koupit, ci nekoupit tento batoh at neváhá, já jsem s ním skutečně naprosto spokojen - je velice pohodlný, hodně prostorný a vcelku levný. Mike


Dobrý den, po prozkoumání všemožných aktovek a batohů do školy pro mou dceru (půjde do 1.třídy) jsem se rozhodla, že objednám dceři školní batoh Baggy ST 2015. Je moc krásný a splňuje přesně to co chci. Ale protože jedeme na dovolenou chtěla bych batoh objednat až na konci července a vyzvednout si ho až v půlce srpna. Jenže je otázka jestli ještě vůbec bude na skladě. Je možné ho objednat nebo předobjednat už nyní ? Moc děkuji za odpověď a přeji Vám krásný den K.


Dobrý den,Vaše studentské batohy jsou naprosto skvělé,mé dcery je mají již čtvrtým rokem a ještě se nerozpadly.Jsou naprosto spokojené a pokud mám koupit nové,tak chtějí jedině Bagmaster. Prosím o zaslání seznamu kamenných obchodů v Ostravě a okolí,je lepší si je vyzkoušet.Pokud to nebude možné,tak si je objednáme. Dcery chodí do 5. a 8. třídy,mají rády mnoho přihrádek, boční kapsy a moderní design.Jestli můžete, doporučte mi nejvhodnější typ. Přeji hodně úspěchů Kateřina S.


Pekný deň, minulý týždeň dcére kúpili tašku - školský batoh Baggy ST 2015. Ide v septembri do školy a pre prváčika sa mi tento typ tašky veľmi páčil - je jednoduchá, priestranná a nie príliš veľká. Dokonca aj mojej dcére / i keď u nás vyhráva všetko, či nesie potlač Barbie / sa páči. Mám však jednu výhradu, uvítala by som nejaký sortiment príslušenstva k taške, ako napr. vrecko na prezuvky, peračník a pod., všetko farebne zladené s taškou. Pozerala som na Vašej stránke, ale nič podobné som nenašla. Neuvažujete, že by Vašu škálu výrobkov rozšírili aj o tieto výrobky? S pozdravom Jana H.


Váš batoh ST 2015 nás po dlouhém hledání a zvažování velmi zaujal svojí lehkostí, jednoduchostí a zároveň vhodným rozvržením kapsičky na lahev s pitím, na svačinu a penál.


Dobrý den, batoh došel v pořádku, děkuji za rychlé vyřízení objednávky, u předešlé firmy jsem se toho nedočkala. S vámi jsem velmi spokojena. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Kateřina M.


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při hledání prodejny v Praze, kde bychom mohli zakoupit Bagmaster batoh BPS 01 se Simpsons motivem. Batoh jsme nakonec úspěšně sehnali v té žluté barvě, jak jsme chtěli a jsme moc spokojení. Přeji Vám příjemný den Lucie K.

 

Předškolní batoh Bagmaster DCX 004B Školní aktovka Aktovka A 001

Komentáře

Počet příspěvků: 2, poslední přidán 27.03. 15:29

Lucka | 18.02. 09:33
batoh LB 041 LOVEuju
My jsme spíše příznivci topgalu - kupovali jsme tento http://www.sevt.cz/produkt/skolni-batoh-chi-187-i-violet-42223200/ - ne zrovna na tomto webu teda, ale v kamenné prodejně. Fialový byl ve slevě, asi ho lidé nechtěli kupovat kvůli té barvě. Rozhodovali jsme mezi EMIPEM, bagmasterem a topgalem. Topgal má sice každý, ale byla to sázka na jistotu, a jak to tak vidím, zatím se to vyplatilo, resp. pro nás je to OK.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz