Kolik stojí prvňák

školní batohy BAGMASTER

 

Pokud řešíte školní vybavení pro prvňáčka, trápí vás spousta otázek a nevíte si rady – můžete si nechat poradit od fyzioterapeutky Marie Hajkové, která pro vás v pdf článku níže (magazín LN Pátek, ze dne 22.8.) vyzdvihla skutečně důležitá kritéria, na která je třeba se zaměřit při výběru školního batohu nebo školní aktovky. Z článku se dozvíte o co se zajímat, jaká kriteria jsou podstatná a bez čeho se prostě správná školní taška neobejde.

Seznam potřebného příslušenství dostanete při zápisu nebo při schůzce s rodiči. Nejčastěji, školy v základním seznamu pro prvňáčky, uvádí školní penál, tužku č.1 a č. 2 a psací pero.  Nemá cenu kupovat dopředu něco navíc. Zbytečně byste dopředu utráceli a dítě by některé pomůcky třeba ani nevyužilo. Třídní učitelky vás totiž budou následně průběžně zásobovat seznamy s upřesněním co dalšího dokoupit.

Některé školy nabízejí možnost hromadné objednávky učebnic a jiných pomůcek, což vám může nejen ulehčit lítání po obchodech, ale zároveň i vynaložené prostředky.

Výběrem vhodné tašky to ale rozhodně nekončí. Neméně důležitá je totiž volba psacího pera nebo propisky. Seznamte se s nabídkou známých značek nebo si nechte poradit v papírnictví. Každá škola rovněž klade na psací potřeby jiné požadavky. Ze strany škol existuje stále poptávka po klasickém psacím peru.

Což mě přivádí ke vzpomínce na školní léta a na moje plnící pero, na které když se občas trochu víc zatlačilo tak dělalo kanky a často jsem při natahování inkoustu byla celá barevná. Ale mělo to své kouzlo a vzpomínka na moje první psací pero, ve mě přetrvává dodnes.

 

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz