Dětská Tour 2009 je minulostí

Žluté trikoty patří těm nejlepším :-)Příležitost pořádně prohnat kola a koloběžky dostaly všechny děti, které se přihlásily do Dětské Bagmaster Tour 2009. Letos proběhl již čtvrtý ročník této stále oblíbenější série závodů pro děti, která se koná v rámci GIANT LIGY PLZEŇ. 

Děti neplatí žádné startovné, doma nesmí kromě svého soutěžního stroje zapomenout jen ochrannou přilbu, dobrou náladu a soutěživého ducha. Závodí se ve věkových kategoriích 6 až 7 let, 8 až 9 let a 10 až 12 let (vždy chlapci i dívky). Kromě samotných soubojů na dráze byl pro děti připravený další program, při kterém se mohly vydovádět v nafukovacím hradu. 

Ti nejlepší si navíc domů odnášeli trička, batohy a další ceny, které přebíraly z rukou nejúspěšnějších českých cyklistů. Mezi nimi letos nechyběl ani Roman Kreuziger, nejzářivější hvězda tuzemské cyklistiky a závodník špičkové světové stáje Liquigas. 

Třeba se už za pár let dozvíme, jestli se na Dětské Bagmaster Tour 2009 nezačaly psát kariéry nových "star" našeho cyklistického nebe. V roce 2010 na shledanou :-)

Více informací o Dětské Bagmaster Tour naleznete zde.

Žluté trikoty patří těm nejlepším :-) Plakát Bagmaster dětské Tour 2009 Před startem... 3..., 2..., 1..., START!!! Nejlepší mezi děvčaty

Štítky:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz