Mikulášská show s Michalem Nesvadbou

Mikulášská show s Michalem NesvadbouDruhý prosincový den jste se s námi mohli potkat DK Inwest. A nejen s námi, také s Mikulášem a Čertem.

Konala se tady Mikulášská show s Michalem Nesvadbou. Chybět proto samozřejmě nemohl ani Michal Nesvadba, kterého děti znají z Kouzelné školky, ale i díky jeho populární lepenkové show, kterou předvedl i v Plzni. Do jeho barevných lepenek, vynálezů, kouzel, vtipů, tanečků a legrácek se všichni přítomní doslova zamilovali. Děti si kromě toho mohly vyzkoušet výrobu vlastních  dárečků, malovat obrázky nebo se nechat vyfotit s Mikulášem a Čertem. 

A protože jsou děti nejen hravé, ale i soutěživé, udělaly jim radost i ceny, které na Mikulášské mohly vyhrát. Ty věnoval Bagmaster a na výherce mimo jiné čekaly kvalitní značkové školní batohy a aktovky.

O fotografie s Michalem Nesvadbou byl velký zájem V soutěžích se hrálo o aktovky a školní batohy Bagmaster Mikulášská show s Michalem Nesvadbou Bagmaster koutek na Mikulášské Děti se s Michalem Nesvadbou samozřejmě mohly nechat vyfotit V soutěžích se hrálo o aktovky a školní batohy Bagmaster

Komentáře

Počet příspěvků: 1, poslední přidán 21.01. 11:37

Jéééé, tam jsme taky byli a Michal byl super. Obě naše děti ho mají rádi a tak s ním blbi i v kulturáku. U vás jsme si zakoupili předškolní batůžek s Krtečkem a je super! Malá ho nosí do školky na cvíčo i na kroužky.A je přesně velikostí na ní. Můžui jenom doporučit!;)

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz