Na Ladronce se rojily čarodějnice

Na Ladronce se potkalo několik generací čarodějnicPoslední dubnový den se to v Praze na Ladronce hemžilo roztodivnými stvořeními. Svůj slet tu totiž měla čarodějná havěť všech pohlaví, barev, státních a kmenových příslušenství.

Již před oficiálním začátkem akce bylo živo zejména ve vzdušném prostoru nad Prahou. Podle neověřených informací některé z čarodějnic při příletu absolutně nedbaly mezinárodních směrnic letecké přepravy a děsily piloty i pasažéry civilních letadel. Nemluvě o tom, že košťata řady ježibab absolutně neodpovídala platným technickým předpisům.

Výhodou naopak bylo, že pro babizny nadané nadpřirozenými schopnostmi není žádný problém vyčarovat si slunečné počasí. A tak se i stalo. Nejen díky tomu na Ladronku dorazilo na jedenáct tisícovek návštěvníků a návštěvnic. Ti společnými silami vytvořili největší čarodějnické koště, které dosáhlo úctyhodných 20 metrů a 22 centimetrů.Připraven byl ale i další bohatý program pro všechny čarodějnice, čaroděje a další příchozí. Volila se Miss Čarodějnice, Miss čarodějný i-ksicht, soutěžilo se ve vaření lektvarů, ale i v řadě jiných disciplín. A mezi cenami nechyběly ani Bagmaster batohy obzvlášť vhodné pro všechny malé adepty kouzelnických řemesel navštěvujících magické i docela obyčejné školy.

Pro všechny návštěvníky bylo nachystáno i divadelní představení, opékání buřtů nebo hra na kytary. O pořádně žhavou atmosféru se krom tradičního ohně postarala i legenda českého bigbeatu Hudba Praha. O zábavu zase herci z televizního pořadu Na stojáka. Večer ukončila ve 22 hodin ohňová show. Tak zase za rok...

Pálení čarodějnic na Ladronce v Praze Magickými bytostmi se to na Ladronce jen hemžilo Soutěžilo se v nejrůznějších disciplínách Létající koště patří do výbavy každé správné čarodějnice Slet čarodějnic Na Ladronce si všichni užívali příjemné jarní odpoledne Slet čarodějnic na Ladronce Slet čarodějnic Slet čarodějnic Výherci soutěží si odnášeli batohy nejen na magické potřeby Jeden z výherců batohu Bagmaster

Štítky:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz