Plzeň zažila rej masek

Vítězové nejrůznějších soutěží si na pódium chodili pro výhry, mezi nimiž nechyběly ani naše aktovky a batohy do školy Děti z Plzně a okolí si v neděli užily maškarního bálu, který se konal v KD Inwest. Účast byla stejně jako v předchozích letech hojná a v sále se to doslova hemžilo všemi druhy masek, jejichž rej byl pastvou pro oči.

Na maškarním ani letos nemohly chybět nejrůznější soutěže. A protože jsme v Bagmasteru chtěli dětem i jejich rodičům udělat radost, věnovali jsme jako ceny aktovky a školní batohy. Jak můžete vidět na fotkách z akce, stala se jedna z aktovek kořistí malého tygříka, další si odnesla jedna z malých princezen.

A ti, kteří nezaváhali, si mohli na místě vyzkoušet i zakoupit aktovky a batohy Bagmaster za bezva ceny jako v našem e-shopu.

Vítězové nejrůznějších soutěží si na pódium chodili pro výhry, mezi nimiž nechyběly ani naše aktovky a batohy do školy Rej kostýmů a masek Rej masek a kostýmů Maškarní ples v KD Inwest Velký sál KD INWEST se převleky a maskami doslova hemžil Maškarní ples v KD Inwest Nechyběl ani bohatý doprovodný program Maškarní v KD Inwest Chvilka napětí, kdo si odnese novou aktovku Bagmaster Maškarní v KD Inwest V Bagmaster koutku jste si při výběru aktovky mohli nechat odborně poradit Maškarní v KD Inwest V Bagmasteru koutku byly k vidění naše aktovky a batohy do školy V příšeří sálu dobře vynikly reflexní prvky na aktovkách, díky kterým bude dítě na ulici pro řidiče dobře viditelné Všichni se dobře bavili i díky zajímavým vystoupením na pódiu Aktovka s Myšákem Mickeym se stala kořistí malého tygříka :-) I princezny musí chodit do školy. Aktovka se proto bude určitě hodit...

Komentáře

Počet příspěvků: 1, poslední přidán 13.02. 11:05

Háňa | 13.02. 11:05
Bylo to fajn

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz