Prázdniny v ICE PARKu

Prázdniny v ICE PARKuVšechny děti školou povinné, které omrzelo prázdninové polehávání u vody, se 13. 8. a 20. 8. mohly přijít rozptýlit do ICE PARKu v Plzni na Lochotíně. Pravda, skutečný led byste tu hledali marně, zato tu pro ně byla připravena takřka nekonečná zásoba nanuků.

A také další zábavný program a atrakce. Dětská diskotéka, živý plyšový mrož nebo soutěže na "ledové" ploše i mimo ni o zajímavé ceny, které věnoval Bagmaster. Ceny, které se již za pár dnů budou hodit. Tak třeba s extra lehkou aktovkou A001 se to bude do školy vyšlapovat opravdu zlehka, a to doslova. Vhod školákům určitě přijdou také další batohy do školy, pytlíky na bačkory, peněženky a další ceny, kterých byl v ICE PARKu opravdu dostatek. Celým zábavným odpolednem provázela Zorka Kepková a Libor Janíček. Ale teď si ještě pojďme užívat poslední prázdninové dny.

Co je ICE PARK? Unikátní kluziště s umělou bruslařskou dráhou v Centrálním parku v Plzni na Lochotíně. Zdarma si zde můžete zabruslit i uprostřed léta. Otevřeno je ve všední dny od 12.00 do 20.00 hodin, o víkendech, svátcích a prázdninách od 10.00 do 20.00 hodin. Více na www.icepark.cz.

Prázdniny v ICE PARKu Prázdniny v ICE PARKu Prázdniny v ICE PARKu Prázdniny v ICE PARKu Prázdniny v ICE PARKu

Štítky:

Komentáře

Počet příspěvků: 1, poslední přidán 21.01. 11:41

Jj to bylo fajn. Naše děti o prázdninách neměli moc aktivit a tady měli alespoň nějakou sportovní motivacvi na volný čas. A náš táta tam vyhrál peněženku od vás :) A známý kluk tam vyhrál super aktovku pro mladšího sourozence. Príma! Zdravím!

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz