Přijďte se pobavit na maškarní. Domů si můžete odnést aktovku

Dětský maškarní bálKD Inwest v Plzni bude v neděli 24. ledna patřit malým pirátům, princeznám, ale i všem dalším kostýmům, parukám a všem dalším převlekům. Koná se tady tradiční dětský maškarní bál.

Hry, soutěže, tanec, pohádky a sousta dobré zábavy. To bude hlavní program nedělního odpoledne. A protože se tradicí stala i podpora společnosti Bagmaster této akci, mohou se děti těšit na pěkné ceny. V soutěžích budou moci vyhrát třeba školní batohy nebo aktovky Bagmaster.

Smutnit v žádném případě nemusí ani ti, kteří si batoh nebo aktovku "nevysoutěží". Na místě bude k dispozici náš kompletní sortiment určený předškolákům a školákům. Dospěláci i jejich ratolesti určitě ocení, že si budou moci veškeré zboží prohlédnout, vyzkoušet nebo si při výběru vhodného batohu nechat poradit. Připomínat, že aktovka nebo batoh do školy může být v době právě probíhajících zápisů ideálním dárkem, je asi zbytečné. Veškerý sortiment navíc pořídíte za ceny jako v Bagmaster e-shopu

Maškarní bál začíná ve velkém sále DK-INWEST v 15,30 hod. Těšíme se na shledanou.

 

Komentáře

Počet příspěvků: 2, poslední přidán 23.01. 22:46

Líba | 23.01. 22:46
Díky za tip, decka uz se nemuzou dockat :-)
Jojo dobrá akce i pro předškoláky. Byli jsme loni a malá vyhrála od BGM cenu batoh a dodnes jí nosí :).Takže mohu jen doporučit.

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz