Zimní příhody včelích medvídků

Zimní příhody včelích medvídků s BagmasteremHlavně předškoláci z Plzně a okolí si mohli nejen s rodiči nebo s babičkami minulý čtvrtek 18.3. 2010 udělat pohodovou chvilku a shlédnout veselé představení Zimní příhody včelích medvídků v plzeňském Divadle Miroslava Horníčka. Využili tak možnosti společně si zazpívat všem známé krásné čměláčí písničky "Do pěti do pěti musíme být u maminky v doupěti....", "Sosáčkama sosáme.." nebo "Chvátám, chvátám..." aj. a definitivně tak zahnat zimu před nástupem jara. Pohodové a záživné představení pro děti podpořil i Bagmaster a řadě vylosovaných účastníkům všech 3 představení v ten den dopřál krásný jarní dárek v podobě školních aktovek, penálů a peněženek na krk. Všichni zúčastnění si pak mohli odnést krásnou samolepku na auto v podobě "Školáka v autě".

A ti, kteří zaváhali a nemohli na místě získat tuto samolepku dáváme možnosti napsat si o ní přímo do Bagmasteru např. na e-mail: milerova@bagmaster.cz.

Školní aktovky a batohy Bagmaster za bezva ceny lze pak předškolákům též zakoupit i v našem e-shopu.
Zimní příhody včelích medvídků s Bagmasterem Zimní příhody včelích medvídků s Bagmasterem Zimní příhody včelích medvídků s Bagmasterem Zimní příhody včelích medvídků s Bagmasterem Školák v autě pro všechny účastníky představení Školák v autě pro všechny účastníky představení Výhry po představení -  aktovky, penály a peněženky na krk Výhry po představení -  aktovky, penály a peněženky na krk Zimní příhody včelích medvídků s Bagmasterem

Komentáře

Počet příspěvků: 3, poslední přidán 03.05. 11:37

Moc hezké představení, nám se také líbilo a dárky po představení bylo milé překvapení. Díky ;)
Také jsem byl se synem. Díky vám za představení i dárky :)
Také jsem byl se synem. Díky vám za představení i dárky :)

Přidat příspěvek:

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz