O nás

batohy BagmasterNa této stránce nejspíš čekáte představení firmy, případně informace o tom, co jsme v tom BAGMASTERu vlastně zač. Nebudeme třeskutě originální, tady jsou.

Jsme česká firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej školních a studentských batohů, batohů pro sport a volný čas, aktovek, tašek a doplňkového sortimentu. To vše pro vás vyrábíme již od roku 1999. Za tu dobu jsme si na českém trhu vybudovali silné postavení, dceřiné společnosti jsme otevřeli v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Příznivců batohů Bagmaster stále více přibývá i v dalších zemích.

Ptáte se, proč tomu tak je? My věříme, že důvodů je hned několik. Vedle široké nabídky všech typů batohů se u našich produktů snažíme o maximální funkčnost, originální design a klademe nekompromisní důraz na kvalitu. Jsme otevření všem návrhům a připomínkám a při vývoji a návrhu batohů vycházíme z potřeb a přání vás – našich zákazníků.

Batohy Bagmaster pořídíte jen v Česku ve více než pěti stovkách kamenných prodejen. Pro pohodlný nákup můžete využít také náš e-shop, kde si díky speciálnímu zoom efektu můžete prostudovat všechny produkty do nejposlednějšího detailu.

Lhostejné nám nejsou ani požadavky bezpečnosti a ekologie, ctíme principy společenské odpovědnosti firem. A důkazem toho, že to vše myslíme opravdu vážně, nám jsou platné certifikáty kvality ISO 9001:2001 (CQS a IQ net), jejichž je Bagmaster s.r.o. držitelem.

Ale konec dlouhých řečí, jukněte na naše batohy, zapojte se do diskuse ve Fóru nebo si přečtěte, co je u nás nového. A nezapomeňte: "Své vědomosti noste v hlavě, ostatní věci v batohu ;-)".

© Copyright Bagmaster s.r.o. - školní a studentské batohy. Odkazy. Batohy.

tvorba www ANTstudio.cz